Θέση Εργασίας

Περιγραφή εργασίας:

Η Nolah είναι μια ελληνική εταιρία μόδας, οι τσάντες της οποίας απευθύνονται σε νέους και όσους αισθάνονται νέοι και ενδιαφέρονται για τις τάσεις της σύγχρονης μόδας. Στο πλαίσιο της ανάπτυξής της αναζητά e-shop assistant manager.

Ο ρόλος απαιτεί επαγγελματίες με διάθεση για εξέλιξη, που μπορούν να αντιληφθούν άμεσα την κουλτούρα και τις αξίες τις εταιρίας και είναι διατεθειμένοι να βοηθήσουν στην υλοποίηση των στόχων που θέτει η διοίκηση. Θα προτιμηθούν υποψήφιες από τo Μοσχάτο και την τριγύρω περιοχή. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε ανάλογο πόστο καθώς και η ύπαρξη ενεργούς κάρτας ανεργίας.

Θεση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Τοποθεσία : Μοσχάτο

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακολούθηση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση παραγγελιών ( πρόγραμμα Pylon) λιανικής και χονδρικής
  • Συσκευασία και αποστολή των παραγγελιών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών (λήψη παραγγελιών, επίλυση προβλημάτων, επιστροφές, διεκπεραίωση παραγγελιών)
  • Εκτέλεση εργασιών e-shop
  • Ανέβασμα προϊόντων και φωτογραφιών

Επιθυμητά προσόντα:

  • 1–3 χρόνια εμπειρίας σε αντίστοιχο πόστο
  • Γνώσεις τιμολόγησης
  • Επιθυμητή η γνώση του εμπορικού προγράμματος Pylon
  • Άριστη γνώση MS Office και Outlook
  • Άριστη γνώση Αγγλικών

Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο nolah_cv@hotmail.com